Магнітні заготовки
- С-151
- MG-341
- MG-340
- MG-305
- MG-335
- MG-339
- MG-345
- MG-325
- MG-359
- MG-344
- MG-338
- MG-337
- MG-326
- MG-306
- MG-360
- MG-333
- MG-332
- MG-319
- MG-347
- MG-334
- MG-348
- MG-321
- MG-323
- MG-356
Магнітні заготовки для різноманітних виробів
Ми вже давно звикли до милих речей з магнітними фіксаторами, які даруються з приводу і без, привозяться з туристичних поїздок, нагадують про пам'ятні дати, просто радують око яскравими фарбами і умиляющими фото тварин. Це явище стало настільки популярним, що пристрасть до виготовлення та колекціонування цих міні-картинок, барельєфів, і навіть м'яких іграшок на магнітиках отримала власну назву – мемомагнетика.
Вироби, зроблені своїми руками, представляють особливу цінність, і для їх створення існує маса заготовок магнитящихся елементів. В каталозі інтернет-магазину «ХендМейдер» представлені магнітні заготовки:
- меблеві;
- акрилові;
- гнучкі вінілові;
- феритові;
- магнітні кнопки;
- неодимові заготовки різної форми і розмірів.
Властивості, особливості магнітних матеріалів
Всі матеріали з магнітними властивостями мають різні параметри. Наприклад, феритові мають порівняно слабку силу тяжіння, тому підходять для установки на легкі предмети. Для носіїв інформації на папері, картоні, гумі, будь-якому іншому м'якому матеріалі, відмінно підійде гнучке магнітне полотно з вінілу. Воно може виконуватися як на клейовій основі, так і без клею. Подобаються споживачеві і магнітні кнопки, які зараз встановлюють на багато аксесуари – гаманці, сумочки, барсетки, використовуються вони і на модних моделях одягу.
Замовляючи неодимові магнітні заготовки, варто розібратися, чому саме ця інноваційна розробка отримала таке широке поширення. Вже не секрет, що популярність сплаву має суттєві підстави. Трикомпонентний сплав складається з:
- заліза;
- бору;
- неодиму.
До плюсів цього сплаву можна віднести, насамперед, необмежений термін використання з втратою всього 1-2% сили тяжіння. Про силу магніту говорить той факт, що заготівля 7х5 см здатна утримати майже триста кілограмів до відриву. Розмагнітити сплав можна лише спеціально, створивши електромагнітне поле на промисловій установці великої потужності.
Плануючи виготовлення виробів з використанням неодиму, слід врахувати деякі особливості його використання.
- 1.Сильний прямий удар може зруйнувати магніт.
- 2.Температура навколишнього середовища не повинна перевищувати 80 градусів.
- 3.Сплав схильний до корозійних явищ в умовах підвищеної вологості.
В залежності від призначення, магнітного сплаву має форму кола, квадрата, диска, стрижня, кільця, кнопки. Вибирати магніти слід виходячи з потреб, оскільки різноманітна не тільки форма, але і експлуатаційні параметри заготовок.
Асортимент, представлений у каталозі інтернет-магазину ХендМейдер, достатньо великий для того щоб підібрати заготовки для магнітів на холодильник, рекламно-сувенірних виробів, розвиваючих ігор для дітей, для власників гаджетів і інших конструкцій декоративно-прикладного характеру.