
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубики гральні Duke для покеру та настільних ігор, білі з червоно-синіми крапками, висота 16 мм
Ігрові кубики, або "кістки" призначений для використання в азартних і настільних іграх.
Традиційні кубики із закругленими кутами білого кольору, позначення чисел у вигляді синіх і червоних крапок.

Характеристики:
- Вид - Гральні кістки
- Матеріал - Пластик
- Колір - Білий
- Розмір ребра кубика - 16 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубики |
| Розміри | |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Висота | 16 мм |
- Ціна: 1,92 ₴
- В наявності 16268 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Q-001
Кубики гральні Duke для покеру та настільних ігор, білі з червоно-синіми крапками, висота 16 мм
1,92 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (97) 097-97-95
- +380 (97) 097-97-95Viber
- +380 (97) 097-97-95WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

