

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гральні кістки для настільних ігор із закругленими кутами, з білими крапками, 12 мм
Ігрові кубики, або "кістки" призначені для використання в азартних і настільних іграх.
Традиційні кубики із закругленими кутами зеленого кольору, позначення чисел у вигляді білих крапок.

Характеристики:
- Вид - Гральні кістки
- Матеріал - Пластик
- Колір - Синій
- Розмір ребра кубика - 12 мм
- Крапки - Білі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кубики |
- Ціна: 3 ₴
- В наявності 2337 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Q-008
Гральні кістки для настільних ігор із закругленими кутами, з білими крапками, 12 мм
3 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (97) 097-97-95
- +380 (97) 097-97-95Viber
- +380 (97) 097-97-95WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

