
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубики для настільних ігор і покеру розміром 14 мм, з білими крапками і закругленими кутами
Ігрові кубики, або "кістки" призначені для використання в азартних і настільних іграх.
Традиційні кубики із закругленими кутами салатового кольору, позначення чисел у вигляді білих крапок.

Характеристики:
- Вид - Гральні кістки
- Матеріал - Пластик
- Колір - Салатовий
- Розмір ребра кубика - 14 мм
- Крапки - Білі
- 013
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кубики |
| Розміри | |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Висота | 14 мм |
- Ціна: 3,44 ₴
- В наявності 5891 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Q-009
Кубики для настільних ігор і покеру розміром 14 мм, з білими крапками і закругленими кутами
3,44 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (97) 097-97-95
- +380 (97) 097-97-95Viber
- +380 (97) 097-97-95WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

