


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубики гральні з дерева для настільних ігор, висота 16 мм, закруглені кути
Ігрові кубики, або "кістки" призначені для використання в азартних і настільних іграх.
Традиційні кубики з дерева із закругленими кутами, позначення чисел у вигляді чорних крапок.
Характеристики:
- Вид - Гральні кістки
- Матеріал - Дерево
- Колір - натуральне дерево
- Розмір ребра кубика - 16 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубики |
| Розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 4,38 ₴
- В наявності 4908 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Q-002-3
Кубики гральні з дерева для настільних ігор, висота 16 мм, закруглені кути
4,38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (97) 097-97-95
- +380 (97) 097-97-95Viber
- +380 (97) 097-97-95WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

